Kurs z makijażu Warszawa czyli gdzie nauczyć się malować?

Kurs z makijażu czy warsztaty makeup w Warszawie – co wybrać i co będzie dla Ciebie lepsze?

Kurs makijażu lub warsztaty z wizażu prowadzone są przez naszą Instytucją Szkoleniową Akademia Aura Make Up w Warszawie. Jeśli interesuje Cię dziedzina, którą jest makijaż to w naszej ofercie prezentujemy dla Ciebie możliwość wyboru. Jeżeli chcesz to możesz zostać wizażystką i malować inne osoby czy też nauczyć się malować sama.

kurs

WARSZTATY czy KURS – co wybrać?

Jak zostać makijażystką? Szkolenia w Warszawie z certyfikatem

Jeśli twoja pasja to makijaż i chcesz nauczyć się malować inne osoby to zapisz się na nasz jednodniowy kurs ULTRA LIGHT. Zajęcia realizowane są stacjonarnie w Warszawie pod kątem profesjonalistów. 25 lat doświadczenia pozwala nam przekazać wiedzą dla osób początkujących i tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności. Nauka makijażu prowadzona jest w kameralnych grupach więc można powiedzieć, że do każdego podchodzimy wręcz indywidualnie. Zdobądź z nami nowe umiejętności i otwórz sobie drogę do nowego lepszego świata, którym jest świat makijażu. Rozwijaj się i otwórz sobie nową drogę do pozyskiwania dodatkowego wynagrodzenia.

Lekcje z wizażu czyli nauka makijażu od podstaw. Akademia Aura Make Up – Instytucja Szkoleniowa w Warszawie

Wiele z naszych klientek zastanawia się jaki rodzaj zajęć wybrać. Pomimo opisanej powyżej opcji dla przyszłych makijażystek przewidzieliśmy również wersję nauki dla samej siebie. Co to oznacza dla Ciebie? Na oferowanych przez nas warsztatach makijażu z cyklu „Pomaluj się sama” możesz poznać tajniki szybkiej metody malowania, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać z usług innych bo po prostu pomalujesz się sama. Czy to nie piękne? 🙂

Warsztaty z makijażu z dofinansowaniem w promocyjnych cenach

Z racji tego, że jesteśmy zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową w Warszawie, to prowadzimy zajęcia w bardzo atrakcyjnych cenach. Już teraz możesz wykorzystać dostępne promocje na jednodniowe, dwudniowe i pięciodniowe kursy z makijażu. Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty. Jednodniowe Warsztaty „Pomaluj się sama” dostępne są już w cenie 300 zł zamiast 1000 zł. Jeśli interesuje Cię jednodniowy Kurs z Makijażu ULTRA LIGHT to zamiast 1700 zł zapłacisz tylko 550 zł. Nie czekaj i sprawdź dostępne terminy TUTAJ.

Poznaj program zajęć jednodniowych w promocyjnych cenach

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *