Kurs Jednodniowy Wizażu Ultra Light I

Kurs Jednodniowy Makijażu Warszawa – co to jest i dlaczego warto z niego skorzystać? Kiedy płacisz mniej i dlaczego mamy najlepszą cenę na rynku?

Jednodniowy Kurs Wizażu

Jeśli masz pytania to poniżej znajdziesz na nie odpowiedzi.

O Kursie – co będziemy omawiać?

wiedza w pigułce

Jest to kurs przeznaczony dla Pań, na którym zobaczycie jak prawidłowo powinno wykonywać się makijaż:
– dzienny;
– wieczorowy;
– okazjonalny.

Poprawisz z nami swoje umiejętności praktyczne oraz z uwzględnieniem nowo zdobytych informacji, uporządkujesz dotychczasową wiedzę.
Nauczymy Cię jak prawidłowo wykonywać perfekcyjny makijaż oraz jak podkreślać piękno i maskować niedoskonałości. Będziesz wykonywać od kilku do kilkunastu makijaży pracując na profesjonalnych i selektywnie wybranych kosmetykach. Teorię przekazujemy tak, aby towarzyszyła ona ćwiczeniom praktycznym. Makijaże wykonujesz w parach pod okiem bardzo doświadczonych trenerów. Nie zapewniamy modelek dlatego oferujemy Ci 8 godzin nauki.

Jaki jest czas trwania Kursu Makijażu?

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

8 intensywnych godzin

Kursy odbywają się według terminów dostępnych w zakładce Terminy a zajęcia przeprowadzane są w kameralnych grupach max 4 osobowych. Trwają najczęściej 8 godzin. Zaczynamy zajęcia o godzinie 9:00 i kończymy o 17:00. Jeśli nie skompletujemy grupy to zastrzegamy sobie konieczność wykonania kursów w innym terminie. Jeżeli nastąpi taka sytuacja to poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej.

Dlaczego taka różnica w cenie?

Dlaczego 250 zł zamiast 1250 zł?

Jeżeli wypełnisz formularz zgłoszeniowy a w nim wskażesz konkretną datę kursu to cała reszta formalności pozostaje po naszej stronie. Następnie otrzymujesz wiadomość e-mail z instrukcjami do płatności, która jest wymagana przed rozpoczęciem zajęć. Płacisz tylko 250 zł gdyż wypełniając formularz, automatycznie uczestniczysz w dofinansowanych Kursach Wizażu w Warszawie. Prawda, że proste? Dlatego nie czekaj i dokonaj zgłoszenia.

Jaki jest program Kursu Wizażu?

Program Kursu

95% praktyki

W naszej Akademii stawiamy duży nacisk na praktykę dlatego Kurs Ultra Light I charakteryzuje się wysoką intensywnością. Wymusza to na nas perfekcyjną optymalizację czasu. W związku z tym część teoretyczna w dużej mierze omawiana będzie podczas części praktycznej. Jeśli lubisz tracić czas to źle trafiłaś bo u nas nie występuje takie zjawisko. Dlaczego my? Zapoznaj się z programem rozpisanym poniżej.

Program zawiera:

5% TEORIA
– wprowadzenie i higiena pracy
– kufer wizażystki

95% TEORIA W PRAKTYCE
– budowa skóry
– pielęgnacja skóry
– przeciwwskazania
– anatomia twarzy
– makijaż wieczorowy
– od czego zacząć makijaż
– makijaż dzienny
– analiza kolorystyczna
– makijaż okazjonalny
– test
– mini foto relacja

Jeśli się zapiszesz to co otrzymujesz w cenie?

Warunki

profesjonalne oświetlenie

Na kursach zapewniamy:

– profesjonalne i samodzielne stanowisko pracy
– topowe kosmetyki do makijażu wraz z pędzlami
– pomoce naukowe
– doświadczonych i znanych trenerów
– wyspecjalizowane naświetlenie
– kameralne grupy i wyjątkową atmosferę pracy
– bezpieczeństwo jakim jest Instytucja Szkoleniowa
– gwarancję jakości
– klimatyzowane pomieszczenie
– certyfikat ukończenia kursu

Jak się zapisać aby skorzystać z promocyjnej ceny?

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób dokonać rejestracji aby wziąć udział w naszych zajęciach, to dajemy Ci prosty wybór. Aby skutecznie z niego skorzystać, wystarczy że wybierzesz opcję refundowaną. Co to znaczy? Nasza strona jest stworzona intuicyjnie dlatego wystarczy, że zapiszesz się na kurs przechodząc do formularza zgłoszeniowego. Wszystko po to aby skorzystać z promocyjnej cen ale jak to zrobić? Jeżeli wybierzesz z menu zakładkę zgłoszenia i dokonasz go skutecznie to cała procedura pozostaje już po naszej stronie. Ty już tylko przychodzisz na kurs. Pamiętaj, że jeżeli nie wypełnisz formularza zgłoszeniowego to nie podlegasz pod promocję.

Jeśli nie wypełniasz formularza zgłoszeniowego
1250 zł 

Jeśli wypełniasz formularz zgłoszeniowy

zapłać tylko

250 zł

Jeśli szukasz Kursu Wizażu w Warszawie z najlepszymi opiniami to Akademia Aura Make Up jest twoim perfekcyjnym wyborem.

Aby nasz praca mogła być perfekcyjna a wy zadowolone, to Kurs Jednodniowy, który oferujemy, musi być wykonywany z pasji. Liczymy na to, że wy też się nią zarazicie.