Kurs Jednodniowy Wizażu „Ultra Light” – maluj innych

Jednodniowy kurs makijażu z certyfikatem

Jednodniowy kurs wizażu z certyfikatem to lekcja makijażu, podczas której zobaczysz jak prawidłowo powinno wykonywać się makijaż dzienny, wieczorowy i okazjonalny. Zajęcia trwają 8 godzin a na zakończenie otrzymujesz certyfikat wraz z dyplomem. Kurs należy kupić przez nasz sklep on-line. Gdy zbierzemy wymaganą grupę uczestniczek, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia ostatecznego terminu. Proponowane terminy wskazują jedynie orientacyjnie i przybliżone możliwe dni do realizacji zajęć. Lekcje prowadzone są w Warszawie w Akademii Aura Makeup Renata Foch przez doświadczonych trenerów. 

ULTRA LIGHT

jednodniowy kurs wizażu

Najlepsze rozwiązanie dla przyszłych wizażystek.  

ULTRA LIGHT

jednodniowy kurs wizażu

  • 1 dzień zajęć
  • 8 godziny nauki
  • dla Ciebie
  • dla kogoś w prezencie

ULTRA LIGHT

jednodniowy kurs wizażu

  • zarejestrowana instytucja szkoleniowa
  • profesjonalne studio
  • materiały szkoleniowe
  • doświadczenie

Jaki jest program jednodniowego kursu makeup?

W naszej Akademii stawiamy duży nacisk na praktykę dlatego kurs wizażu Ultra Light charakteryzuje się wysoką intensywnością. Wymusza to na nas perfekcyjną optymalizację czasu. W związku z tym część teoretyczna w dużej mierze omawiana będzie podczas części praktycznej. Jeśli lubisz tracić czas to źle trafiłaś bo u nas nie występuje takie zjawisko. Dlaczego my? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapoznaj się z programem rozpisanym poniżej. W ramach prowadzonych zajęć oferujemy Ci 5% teorii i 95% praktyki według poniższych zagadnień:

instytucja

799 PLN

najczęściej wybierany jednodniowy kurs Makijażu dostępne w naszej ofercie.

ULTRA LIGHT

PROPONOWANE

KUP TERAZ

NUMER

Co zapewniamy w ramach kursu jako Zarejestrowana Instytucja Szkoleniowa w Warszawie?

Jednodniowy kurs makijażu to świetne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas. Dodatkowym atutem przy wyborze zajęć w naszym studio jest fakt, że jesteśmy Zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową w Warszawie co oznacza, że prowadzone przez nas kursy, realizowane są przez doświadczonych trenerów. Zapewniamy także profesjonalne warunki pracy a w tym materiały szkoleniowe. Jeśli jesteś zainteresowana tym kursem to sprawdź poniżej co zapewniamy w ramach tego kursu?

Zarejestrowana Instytucja Szkoleniowa - ile czasu trwa jednodniowy kurs wizażu?

Kursy jednodniowe odbywają się według terminów dostępnych w zakładce Terminy. Zajęcia przeprowadzane są w kameralnych grupach max 4-6 osobowych i trwają najczęściej 8 godzin. Startujemy o godzinie 10:00 a kończymy o 18:00. Jeśli nie skompletujemy grupy to zastrzegamy sobie konieczność wykonania kursów w innym terminie. Jeżeli nastąpi taka sytuacja to poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej. Na zajęcia grupowe nie zapewniamy modelek gdyż musieliśmy ograniczyć liczebność osób w pomieszczeniach. Jeśli już zdecydowałaś to wybierz interesującą Cię opcję. Po wskazaniu wybranej przez Ciebie informacji „dla kogo”, wyświetli się obowiązująca cena promocyjna. Jeśli wybierzesz „voucher” to pamiętaj o wpisaniu imienia i nazwiska osoby dla której przygotujemy zaproszenie PDF.

Jeżeli zapisujesz się na kurs to pamiętaj też aby na zajęcia zabrać ze sobą własny tusz do rzęs. Dlaczego tak? Bo resztę zapewniamy my.