Kurs Dwudniowy Wizażu „Medium Light” – maluj innych

Dwudniowy Kurs z Makijażu
„MEDIUM LIGHT”

16 godzin praktycznego treningu w naszym studio, 2 dni

Wiedza w pigułce +

Ponad 25 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować schemat pracy, dzięki któremu przekażemy Ci praktyczną wiedzę w zaledwie 16 godzin trwających zajęć. Jest to rozbudowana wersja kursu jednodniowego „Ultra Light”. W ramach zajęć, poświęcamy na daną tematykę więcej czasu i uwagi a program rozszerzyliśmy o dodatkowe moduły. Stawiamy na praktykę. Sprawdź nasze opinie 🙂 – to nie jest żart dlatego zapoznaj się z ofertą, zapisz się i dołącz do grona zadowolonych klientek.

Certyfikat

Po zajęciach otrzymasz certyfikat ukończenia kursu a dokonując zgłoszenia on-line automatycznie otrzymujesz bezpłatne dofinansowanie. Liczba dopłat jest ograniczona dlatego nie czekaj i wybierz właśnie ten kurs. Cena regularna kursu „Medium Light” to 3000 zł. Nie pozbawiamy Cię możliwości wyboru. W cenie regularnej możesz zrealizować ten sam kurs ale w wersji „indywidualnej” czyli bez dofinansowania.

Kurs Dwudniowy Makijażu „Medium Light” Warszawa – co to jest i dlaczego warto z niego skorzystać? Kiedy płacisz mniej i dlaczego mamy najlepszą cenę na rynku?

Jeśli masz pytania to poniżej znajdziesz na nie odpowiedzi.

KURSY PROWADZONE SĄ ZGODNIE Z NOWYMI TRENDAMI MAKIJAŻOWYMI

Sprawdź poniżej co zwiera program kursu makijażu „Medium Light”

O kursie – co będziemy na nim omawiać? Przejdź niżej aby poznać cały program kursu.

Jest to kurs grupowy przeznaczony dla Pań, na którym zobaczycie jak prawidłowo powinno wykonywać się makijaż:

  • dzienny
  • wieczorowy z uwzględnieniem smokey eyes i czarna kreska
  • okazjonalny
  • ślubny
  • jak aplikować rzęsy typu kępki i na pasku
  • jak prawidłowo wykonać konturowanie twarzy
  • water glow

PEŁNY PROGRAM PONIŻEJ

Poprawisz z nami swoje umiejętności praktyczne oraz z uwzględnieniem nowo zdobytych informacji, uporządkujesz dotychczasową wiedzę. Nauczymy Cię jak prawidłowo wykonywać perfekcyjny makijaż oraz jak podkreślać piękno i maskować niedoskonałości. Będziesz wykonywać od kilku do kilkunastu makijaży pracując na profesjonalnych i selektywnie wybranych kosmetykach. Teorię przekazujemy tak, aby towarzyszyła ona ćwiczeniom praktycznym. Makijaże wykonujesz w parach pod okiem bardzo doświadczonych trenerów. Nie zapewniamy modelek dlatego oferujemy Ci 16 godzin nauki, dodatkowe moduły szkoleniowe oraz dużo więcej czasu niż w programie bazowym. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Jaki jest czas trwania jednodniowego kursu Medium Light?

Kursy odbywają się według terminów dostępnych w zakładce Terminy a zajęcia przeprowadzane są w kameralnych grupach max 4-8 osobowych. Trwają najczęściej 16 godzin. Zaczynamy zajęcia o godzinie 10:00 i kończymy o 18:00. Jeśli nie skompletujemy grupy to zastrzegamy sobie konieczność wykonania kursów w innym terminie. Jeżeli nastąpi taka sytuacja to poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej. Minimalna liczba uczestniczek to 4 osoby.

Ile kosztuje jednodniowy kurs wizażu Ultra Light? Dlaczego 1050 zł zamiast 3000 zł?

Jeżeli dokonasz zakupu on-line i wskażesz konkretną datę kursu to cała reszta formalności pozostaje po naszej stronie. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Płacisz tylko 1050 zł gdyż wypełniając formularz, automatycznie uczestniczysz w dofinansowanych grupowych Kursach Wizażu w Warszawie. Prawda, że proste? Dlatego nie czekaj i dokonaj zgłoszenia.

JESTEŚMY ZAREJESTROWANĄ INSTYTUCJĄ SZKOLENIOWĄ

PROGRAM KURSU Z MAKIJAŻU „MEDIUM LIGHT”

W naszej Akademii stawiamy duży nacisk na praktykę dlatego kurs Medium Light charakteryzuje się wysoką intensywnością. Wymusza to na nas perfekcyjną optymalizację czasu. W związku z tym część teoretyczna w dużej mierze omawiana będzie podczas części praktycznej. Kurs ten jest uzupełnieniem wersji Ultra Light poprzez zwiększenie czasu trwania zajęć oraz dodanie kilku modułów szkoleniowych. Jeśli lubisz tracić czas to źle trafiłaś bo u nas nie występuje takie zjawisko. Dlaczego my? Zapoznaj się z programem rozpisanym poniżej.

10% TEORIA

– wprowadzenie i higiena pracy
– kufer wizażystki
– stanowisko pracy

90% PRAKTYKA

– budowa skóry
– pielęgnacja skóry
– przeciwwskazania
– anatomia twarzy
– od czego zacząć makijaż
– makijaż wieczorowy
– elementy smokey eyes i kreska
– makijaż dzienny
– analiza kolorystyczna
– makijaż okazjonalny
– makijaż ślubny
jak aplikować rzęsy typu kępki i na pasku
– water glow
jak prawidłowo wykonać konturowanie twarzy
– część zadaniowa
– mini foto relacja

Co zapewniamy na tym kursie?

– profesjonalne i samodzielne stanowisko pracy
– topowe kosmetyki do makijażu wraz z pędzlami
– pomoce naukowe
– doświadczonych i znanych trenerów
– wyspecjalizowane, profesjonalne naświetlenie
– kameralne grupy i wyjątkową atmosferę pracy
– bezpieczeństwo jakim jest Instytucja Szkoleniowa
– gwarancję jakości
– klimatyzowane pomieszczenie
– certyfikat ukończenia kursu
– kawa, herbata, ciacho 🙂
– obiad 🙂

2 dni, 16 godzin

KAMERALNA GRUPA – 1050 zł w promocji
INDYWIDUALNY – 3000 zł

Jak się zapisać aby skorzystać z promocyjnej ceny na kurs grupowy?

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób dokonać rejestracji aby wziąć udział w naszych zajęciach, to dajemy Ci prosty wybór. Aby skutecznie z niego skorzystać, wystarczy że wybierzesz opcję refundowaną. Co to znaczy? Nasza strona jest stworzona intuicyjnie dlatego wystarczy, że zapiszesz się na kurs przechodząc do naszego sklepu on-line. Wszystko po to aby skorzystać z promocyjnej cen ale jak to zrobić? Jeżeli wybierzesz poniżej opcję „kup teraz” i dokonasz tego skutecznie to cała procedura pozostaje już po naszej stronie. Ty już tylko przychodzisz na kurs. Pamiętaj, że jeżeli nie wypełnisz formularza zgłoszeniowego to nie podlegasz pod promocję.
Dla osób, które chcą rozłożyć płatność na raty, przewidzieliśmy możliwość skorzystania z systemu e-Raty o czym mowa poniżej.

Jeśli wypełnisz formularz zgłoszeniowy w sklepie on-line

zapłacisz tylko

1050 zł

e-Raty | kupujesz ale nie płacisz

Jeśli szukasz Kursu Wizażu w Warszawie z najlepszymi opiniami to Akademia Aura Make Up jest twoim perfekcyjnym wyborem. W przypadku zainteresowania kursem indywidualnym „Medium Light”, obowiązuje cena regularna i opcja ta jest dostępna w naszym sklepie on-line.

Aby nasza praca mogła być perfekcyjna a wy zadowolone, to Kurs Dwudniowy, który oferujemy, musi być wykonywany z pasji. Liczymy na to, że wy też się nią zarazicie.

Prognozowane terminy kursów MEDIUM LIGHT

Aby sprawdzić dostępność miejsc w danym terminie przejdź do sklepu klikając dowolny z poniższych terminów.

Nie odnaleziono wydarzeń!