Kursy Makijażu

Jesteśmy Zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową dlatego jakość jest naszym autem i znakiem rozpoznawczym.

Kurs Makijażu z Certyfikatem w Akademii Aura Make Up to szeroki wachlarz możliwości. Poznaj program wybranych przez Ciebie zajęć a następnie wybierz termin, który Cię interesuje. Jeśli chciałabyś zobaczyć jak prezentują się terminy wszystkich szkoleń w jednym miejscu to kliknij tutaj. Jeżeli już wiesz, w którym kursie chcesz wziąć udział, to kliknij poniżej w odpowiednie pole. Przekierujemy Cię w słuszne miejsce gdzie dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz.

Wybierz Jednodniowy Kurs Makijażu dla siebie:


ULTRA LIGHT
DZIENNY, WIECZOROWY, OKAZJONALNY
3 w 1 | ZNIŻKA 60%

450 zł


ŚLUBNY

450 zł


KONTUROWANIE

450 zł


SMOKEY EYE

450 zł


KRESKA

450 zł


HOLLYWOOD

450 zł


MINI MAKEUP
DLA NASTOLATEK

300 zł


Jeżeli chcesz być na bieżąco to zostaw nam swojego maila. Poinformujemy Cię gdy tylko pojawią się nowości szkoleniowe. Jeśli oferta pojawi się będziesz wiedziała o niej pierwsza. Dołącz do naszego newslettera.

Dlaczego zasób naszej wiedzy jest tak nieograniczony?

Jeśli fascynuje Cię świat makijażu i czujesz, że chcesz odkryć swoje możliwości w roli makijażystki to serdecznie zapraszamy na nasze kursy. Zajęcia prowadzimy według autorskiego programu szkoleniowego przygotowanego przez Renatę Foch – Ruszkowską, wizażystkę z 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Daje nam to znaczącą przewagę na rynku usług szkoleniowych.

Jeśli interesuje Cię prawdziwa jakość to z nami poznasz wszystkie techniki oraz tajniki profesjonalnego makijażu i to właśnie dlatego podstawy charakteryzacji nie będą dla Ciebie już obce. Przekażemy Ci krok po kroku obszerną wiedzę, a Ty dzięki temu z lekką ręką wykonasz każdy rodzaj make up’u.

Jeśli nauka makijażu to tylko z nami. Stawiamy na 95% zajęć praktycznych, gdyż tylko w ten sposób zdobędziesz umiejętności i pewność siebie, a w tej branży to bardzo ważne.