Kursy Makijażu w Warszawie – Oferta Akademii 2023

Jesteśmy Zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową dlatego jakość jest naszym atutem i znakiem rozpoznawczym.

Kurs Makijażu z Certyfikatem w Akademii Aura Make Up to szeroki wachlarz możliwości. Poznaj program wybranych przez Ciebie zajęć a następnie wybierz termin, który Cię interesuje. Jeśli chciałabyś zobaczyć jak prezentują się terminy wszystkich szkoleń w jednym miejscu to kliknij tutaj. Jeżeli już wiesz, w którym kursie chcesz wziąć udział, to kliknij poniżej w odpowiednie pole. Przekierujemy Cię w słuszne miejsce gdzie dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz.

Wybierz kurs makijażu dla siebie:

Jeżeli chcesz być na bieżąco to zostaw nam swojego maila. Poinformujemy Cię gdy tylko pojawią się nowości szkoleniowe. Jeśli oferta pojawi się będziesz wiedziała o niej pierwsza. Dołącz do naszego newslettera.

Dlaczego zasób naszej wiedzy jest tak nieograniczony?

Jeśli fascynuje Cię świat makijażu i czujesz, że chcesz odkryć swoje możliwości w roli makijażystki to serdecznie zapraszamy na nasze kursy. Zajęcia prowadzimy według autorskiego programu szkoleniowego przygotowanego przez Renatę Foch – Ruszkowską, wizażystkę z 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Daje nam to znaczącą przewagę na rynku usług szkoleniowych.

Jeśli interesuje Cię prawdziwa jakość to z nami poznasz wszystkie techniki oraz tajniki profesjonalnego makijażu i to właśnie dlatego podstawy charakteryzacji nie będą dla Ciebie już obce. Przekażemy Ci krok po kroku obszerną wiedzę, a Ty dzięki temu z lekką ręką wykonasz każdy rodzaj make up’u. Do wyboru masz zajęcia na których poznasz jak malować innych lub jak pomalować siebie.

Jeśli nauka makijażu to tylko z nami. Stawiamy na 95% zajęć praktycznych, gdyż tylko w ten sposób zdobędziesz umiejętności i pewność siebie, a w tej branży to bardzo ważne.