Dofinansowanie

Przewidziane jest do grudnia 2020

jak skorzystać z dofinansowania?

wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy

nie wymagamy zaświadczeń

brak formalności

W Akademii Aura Make Up – Renata Foch umożliwiamy różne formy finansowania Kursów Wizażu.

Cena Regularna

Masz do wyboru opłatę pełnej wartości zgodnie ze szczegółami oferty wskazanej na naszej stronie w menu – oferta.

Kursy Refundowane bez Zaświadczeń

Możesz też skorzystać z Kursów Refundowanych. Dofinansowanie jest możliwe dzięki wsparciu naszych partnerów biznesowych. Rozwijamy się z dnia na dzień. Posiadamy już dwa punkty w Warszawie i planujemy dalszy progres. Warunkiem jest wyrażenie zgody na możliwe wykorzystywanie Twojego wizerunku do celów marketingowych Akademii oraz partnerów. Musisz też wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jest to najlepsze rozwiązanie. Gorąco polecamy właśnie tą formę finansowania gdyż jest to OFERTA LIMITOWANA.

Kursy Finansowane z Urzędu Pracy

Jeżeli z kolei jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jesteśmy Instytucją Szkoleniową dzięki czemu jako partner UP możemy zrealizować Twój Kurs Wizażu zupełnie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest to, że musisz spełniać wymogi Urzędu Pracy do przyznania finansowania dla szkoleń w trybie indywidualnym. Takie informacje uzyskasz w swojej jednostce terenowej. W tym przypadku musisz poczekać aż otrzymasz akceptację na finansowanie. Dopiero po uzyskaniu środków z Urzędu Pracy możemy zapisać Cię na konkretny termin Kursu Wizażu. Pamiętaj, że w tym przypadku oferta finansowania dotyczy tylko Kursu Professional i dotyczy ceny regularnej.

Kredyt w 5 minut

Jako ostatnią opcję finansowania przedstawiamy możliwość uzyskania kredytu/leasingu. W tym przypadku każda kursantka rozpatrywana jest indywidualnie. Możliwość uzyskania tego typu rozwiązania znajdziesz bezpośrednio u naszego operatora kredytowego. Pamiętaj, że to finansowanie nie łączy się z innymi formami finansowania. W tym przypadku obowiązuje cena regularna wybranego Kursu.

POLECAMY KURS REFUNDOWANY