Warsztaty Makijażu Warszawa

Warsztaty wizażu, które oferuje Akademia Aura Make Up Renata Foch, to świetne rozwiązanie dla każdej kobiety. Jeśli chcesz nauczyć się malować „siebie” i nie poświęcać czasu oraz pieniędzy na makijaż okazjonalny u makijażystki to skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz w niej również dofinansowane kursy z certyfikatem, ale o tym dowiesz się więcej tutaj.

Warsztaty Makeup czyli jak się pomalować?

Jak się odpowiednio pomalować do pracy?

Jeśli skorzystasz z naszej oferty to w ramach zajęć z cyklu POMALUJ SIĘ SAMA nauczysz się w jaki sposób oraz jakie kroki musisz poczynić aby wykonać perfekcyjny makijaż dla samej siebie. Jeżeli nie potrafisz się malować i nie wiesz od czego zacząć a chciałabyś taką wiedzę i umiejętności uzyskać, to idealnie trafiłaś. Omówimy z Tobą takie elementy programowe jak:

  • makijaż dzienny
  • jak prawidłowo wykonać konturowanie swojej twarzy?
  • makijaż okazjonalny
  • jak aplikować sobie rzęsy typu kępki i na pasku
  • makijaż wieczorowy

Jak zrobić dobry makeup? Topowe podstawy tylko u nas

Jeśli chcesz aby Twój makijaż na co dzień był topowy to taki będzie. Albo jeśli ma być taki, że będziesz czuć na sobie milion spojrzeń to też taki będzie. Uwierz nam, że jest to bardzo łatwe do wykonania. Wystarczy, że nauczysz się podstaw oraz trików makijażu. Jeżeli nie masz dla siebie odpowiednio dużo wolnego czasu to wiedz, że warsztaty odbywają się też w weekendy. Wybierz dostępny termin w promocyjnej cenie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *