Kurs Wizażu Warszawa Ultra Light

nauka

Nauka makijażu pierwszego stopnia to właśnie Kurs Wizażu Ultra Light, którego pełny program znajdziesz w naszym MENU. Zapewni Ci nowe umiejętności i pozwoli na realizację nowych wyzwań. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z makijażem to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Poznaj z nami tajniki makijażu. Sprawdź wolne terminy oraz zapisz się na kurs jednodniowy.

Nauka makijażu w Akademii Aura Make Up to klucz do podstawy dalszego działania w świecie wizażu. Aby zostać perfekcyjną makijażystką przede wszystkim musisz czuć jak odkrywać piękno bo to jeden z ważniejszych elementów tej branży. Makijaże, które wykonywane są podczas Kursu Wizażu Ultra Light 1 nacechowane są elementami bazowymi.

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Schemat zajęć, podczas których siedzisz pół dnia i głównie słuchasz wykładowcy to nie nasze metody działania. Przy takim obrocie sprawy brakuje potem czasu na praktykę. 95% czasu poświęconego na pobyt w naszej Akademii przeznaczamy na Twoją praktykę bo umiejętności manualne to jeden z najważniejszych atutów dobrej makijażystki. 

Otwórz sobie drogę na nowe oferty pracy. Nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku i pomożemy Ci wykreować swój wizerunek i podpowiemy jak rozpocząć swoją drogę z prawidłową paletą barw i kolorów. Podczas naszych warsztatów pracujesz na samodzielnym stanowisku z profesjonalnym charakteryzatorskim oświetleniem, a kursy prowadzone są przez doświadczone wizażystki z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. Proponujemy Ci zapoznać się również z naszymi opiniami bo dla nas są one największym wyróżnieniem. Autorski Program Szkoleniowy przygotowała Renata Foch, która jest dyplomowaną charakteryzatorką. Jest również wizażystką, plastykiem i szkoleniowcem nie tylko w branży makeup. Więcej informacji na jej temat znajdziesz tutaj

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *