Water Glow – co to jest i jak go stosować?

Water Glow to nowość sezonu 2022.

Water Glow – co to takiego? Na czym polega i na co zwrócić uwagę aby ten rodzaj makijażu wyszedł wręcz perfekcyjnie? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to przeczytaj informacje przedstawione poniżej. Jeżeli chcesz nauczyć się jak wykonywać ten makijaż to zapisz się na oferowany przez nas kurs makijażu ULTRA LIGHT, w ramach którego omówimy oferowany look.

water glow

Water Glow to sposób na Wiosnę 2022

Element makijażu z nutą natury w tle. Brzmi pięknie a wygląda jeszcze piękniej.

Makijaż z water glow w całej swojej prostocie ma stwarzać iluzję nagiej cery. Ma on na celu ukazać naturę Twojej cery w jeszcze lepszym jej wydaniu. Czy nie wydaje się to dziwne? Jak uzyskać taki efekt? Z założenia dozwolone jest w tym przypadku użycie podkładu ale kluczowym jest dobór odpowiedniego produktu. Musi wtopić się w cerę a tym samym wyglądać bardzo naturalnie. Zapewne zadasz pytanie jakiego produktu użyć? Owszem, ważne jest podkłady były nasycone wodą o półtransparentnym wykończeniu. Dzięki temu można uzyskać możliwość stopniowania krycia.

Takie produkty są uwielbiane przez doświadczonych wizażystów. Dodatkowo aby podpić efekt blasku cery można zaakcentować kości policzkowe holograficznym rozświetlaczem, a powieki poprzez wykorzystanie odżywczo-natłuszczającego kremu na powieki. Na usta obowiązkowo nałóż soczysty błyszczyk. Więcej sztuczek makijażowych dowiesz się uczestnicząc w naszych kursach.

Jesteśmy zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową w Warszawie. Jeśli chcesz do nas dołączyć to zapoznaj się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *