Weekendowe pogawędki w klimatycznym kobiecym gronie?

Piękno Podlasia - 21-23.04.2023

Weekendowe
Warsztaty dla Kobiet

Wyjątkowe 3 dni pełnego relaksu połączonego z zajęciami makeup, tańca brzucha, zielarstwa i wiele innych. To raj na ziemii tylko 2h od Warszawy

Zapisz się
warsztaty

Warsztaty
Makeup

coś dla każdej z Was

Taniec
Brzucha

trochę ruchu

01

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC

Sale szkoleniowe
Klimatyczne pokoje

Warsztaty makeup, taniec brzucha, zajęcia z zielarstwa, nordic walking, sauna, ognisko, wodna bania oraz wiele innych niespodzianek.

Zapisz się
weekendowe

Warsztaty
Zielarskie

wiedza u źródła

Aktywnie
z naturą

boso po trawie

02

Weekendowe spełnienie kobiecych marzeń – czy to możliwe? Tak i zapewniam Was, iż będąc w tym miejscu, osobiście gwarantuję, że „wyłączycie” głowy od zgiełku dnia codziennego. Świetne miejsce otoczone lasem, wodą i gronem samych kobiet sprawi, że poczujesz się jak w raju. Jeśli marzysz o chwili wytchnienia i chcesz zrobić coś dla siebie to takie miejsce jest właśnie dla Ciebie. Ale czekaj czekaj, nie tylko gwarantujemy wytchnienie i świeże powietrze. Przygotowane są dla Ciebie aktywne metody spędzenia wolnego czasu.

Kiedy musisz zarezerwować swój czas?

Weekendowe warsztaty dla kobiet planujemy zrealizować w okresie od 21 do 23 kwietnia 2023 roku w Janowie Podlaskim. Jest to przepiękne i niezwykle urokliwe miejsce. Znajduje się ono tylko 2 godziny od Warszawy i zapewniam Cię, że warto tam być. Zdjęcia i filmy nie oddają tego co zobaczysz na miejscu. Kompleks to zamknięty pensjonat rozłożony na kilku hektarach powierzchni. Biorąc po uwagę, fakt, ze pod koniec kwietnia będzie już zielono to spodziewam się, że wrażenia będą nie tyle niesamowite co pozostaną w Twojej głowie na zawsze. Zarezerwuj swój czas na 3 dni niezwykłej przygody i zabierz ze sobą koleżankę, mamę lub siostrę. 

Co oferujemy w ramach pobytu czyli jaki jest program warsztatów?

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałam to pozwól, że przeniosę Cię myślami w to wyjątkowe miejsce. Już od samego początku miejsce jest bardzo niepozorne. Skryte w otulinie lasu dostępne jest jadąc jedną dróżką, która przebiega wzdłuż zbiornika wodnego. Teren jest zamknięty więc od samego początku ogromna klimatyczna brama zachęca nas do niewiadomego. Po jej przekroczeniu staje przed Tobą inny świat dlatego niby 2 godziny od Warszawy ale uwierzcie mi, to istny raj na końcu świata. 

Po dotarciu na miejsce przywitani zostaniemy obiadokolacją po czym z napełnionymi brzuszkami ruszymy na pierwszy blok tematyczny, którym będzie taniec brzucha. W końcu trzeba jakoś zachować równowagę kaloryczną i dodatkowo zrobić miejsce na następne atrakcje. Po zajęciach z tańca ruszymy dalej gdzie w ramach ogniska rozluźnimy atmosferę na tyle na ile się da. Ognisko to ognisko – chyba każda z nas wie jaki to klimat. Możemy je zrobić pod gołym niebem lub w chacie biesiadnej. Następnego dnia ruszamy na śniadanie, które w zależności od preferowanych przez Was kuchni do wyboru będą również dania vege. Potem rozruch i Nordic Walking po okolicznych pięknych terenach. Będziecie zachwycone. Po obiadku przewidziałam dla Was warsztaty makijażu wraz z automasażem twarzy aby wyglądać jeszcze piękniej i korzystać w przyszłości ze zdobytej wiedzy. Po kolacji ruszamy na damskie pogaduchy w saunie mokrej, suchej lub aromaterapeutycznej. Kolejnego dnia po śniadaniu ruszymy na warsztaty zielarskie w lokalnej szkółce. Jeśli ktoś jeszcze znajdzie czas wolny dla siebie to do dyspozycji mamy boiska oraz plenerową siłownię a w okresie letnim basen z podgrzewaną wodą. 

Jak dojechać i o której mamy pierwszy obiad?

Najlepiej trasą S2 w kierunku Mińska Mazowieckiego na Terespol a następnie na Janów Podlaski. Po zebraniu grupy utworzę grupę kontaktową dla uczestniczek tak abyście mogły zabrać się w kilka osób do samochodu. Dojazd musisz zorganizować sobie we własnym zakresie, najlepiej samochodem. Z obiadem ruszamy o godzinie 15:00 dlatego zaplanuj sobie start tak aby zameldować się w obiekcie o godzinie 14:00. Droga zajmuje około 2h w zależności od kierowcy i warunków drogowych ale pamiętaj, najważniejsze jest bezpieczeństwo. 

Weekendowe przyjemności, sauna, bala wodna, lokalne trunki i przysmaki.

Oprócz opisanego program wyjazdu będziesz miała dodatkową możliwość skosztowania lokalnych trunków i wyrobów w lokalnej restauracji. Byłam tam osobiście i dlatego zachęcam Cię jeszcze raz do uczestnictwa. Zobacz jak tam jest pięknie i klimatycznie. Mimo tego, że zdjęcia nie oddają rzeczywistości to jest to istny raj na ziemii. 

Ile to kosztuje?

Pobyt wraz z czterema blokami tematycznymi oraz pełnym wyżywieniem (1 dzień: obiadokolacja i ognisko, 2 dzień: śniadanie, obiad, kolacja, 3 dzień: śniadanie) to 1450 zł. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i wymagana jest wpłata zadatku do 31.03.2023 w wysokości 850 zł. Dopłata realizowana jest na miejscu w dniu przyjazdu.  

Jeśli chcesz poczuć ten klimat już dzisiaj to zerknij na mini galerię

Jeszcze raz zapraszam na niezapomniane trzy dni wypoczynku w kobiecym raju na końcu świata tylko 2 h od Warszawy ! To pierwsze takie warsztaty w malowniczej aurze 🤗 W programie wiele atrakcji, takich jak warsztaty makeup, pielęgnacyjne, taniec brzucha, nordic walking, warsztaty z zielarką w ogrodzie, a także ognisko, ruska bania oraz sauna aromatyczna, mokra i parowa. Oprócz tego, w czasie wolnym spacery po leśnej okolicy, boiska sportowe oraz siłownia i fitness na świeżym powietrzu. A co najważniejsze, zawsze można zrelaksować się i przebywać w otoczeniu przyrody, np. chodząc boso po trawie.

Wyżywienie na miejscu to śniadanie bufetowe, wegetariańskie oparte na lokalnych produktach oraz obiad i kolacja. Przygotowaliśmy dla Was wiele pyszności, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Oczywiście nie zapominajmy o dodatkach 🍷🥂🍾🙈😊 To wyjątkowe wyjazdowe warsztaty tylko dla kobiet, gdzie panuje kobieca energia w wyjątkowej aurze. Uwolnij swoje myśli, naładuj się pozytywną energią i spędź trzy dni przyjemności z nami w Kobiecym raju na końcu świata.
Całość z dala od zgiełku… 

To jedne z nielicznych miejsc, które są tak piękne, że aż ciężko to opisać.