Terminy

Sprawdź terminy – kiedy odbywają się Kursy?

Wybierz kategorię wg. której pokażemy Ci kiedy możesz uczestniczyć w naszych Kursach Wizażu. Możesz też ich szukać wg. kolorów.

  • dostępne miejsca
  • brak miejsc
  • lista rezerwowa
Wrzesień 2020
Nie odnaleziono wydarzeń!

Nasze terminy widoczne są na tej stronie. Powyżej znajdziesz daty, podczas których odbywają się nasze Kursy Wizażu. Obecnie ze względu na okres promocyjny odbywają się tylko Jednodniowe Kursy Wizażu. Wybierz interesującą Cię datę, rozwiń kalendarz i sprawdź czy we wskazanym przez Ciebie terminie są jeszcze wolne miejsca. Jeśli tak zapisz się na uczestnictwo. Pamiętaj, że zgłoszenie jest dobrowolne i niezobowiązujące. Nie musisz od razu płacić. Jeśli termin kursu jest odległy poinformujemy Cię o rezerwacji a następnie w innym czasie otrzymasz dane do przelewu. Pamiętaj jednak, że tylko dokonanie opłaty umożliwia Ci uczestnictwo w kursie. Zgodnie z Regulaminem, jeśli nie odnotujemy jej maksymalnie 7 dni przed datą Kursu, niestety na Twoje miejsce wskakuje osoba z listy rezerwowych. Mimo wszystko nie przejmuj się. Zawsze możesz do nas wrócić innym razem tym bardziej, że niebawem przewidujemy kolejne nowe formy rozwoju.

Kurs Wizażu Warszawa | Nauka Makijażu od podstaw i dla zaawansowanych

Dla każdej z uczestniczek naszych Kursów Wizażu przewidujemy dodatkowe zniżki na usługi z zakresu Kosmetyki Profesjonalnej. W jednym z naszych kilku punktów prowadzimy Zabiegi Kosmetyczne. Pielęgnacja twarzy i ciała na pewno każdej z nas się przyda, dlatego też serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych innych usług w Aura Beauty – Studio Pielęgnacji – Renata Foch. O szczegóły pytaj podczas zapisów lub w trakcie kursu.

terminy