Make Up Expert

Renata Foch-Ruszkowska

doświadczenie

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe pracując dla światowych eksluzywnych firm kosmetycznych takich jak Chanel, Clinique, Estee Lauder oraz L’Occitane.

praktyka

Jest plastykiem, charakteryzatorką filmową, teatralną, trenerem wizażu oraz instruktorem kreowania wizerunku.
Dodatkowo zajmuje się wyjątkowo skuteczną pielęgnacją twarzy, wykonując zabiegi kosmetyki profesjonalnej.

zamiłowanie

Make Up to jej pasja. Dodatkowo jest miłośniczką kosmetyki holistycznej, przywiązując przy tym wielką wagę do zaawansowanej i przede wszystkim profilaktycznej domowej pielęgnacji cery oraz zdrowego trybu życia.

hobby i fascynacje

Zawsze stara się być na bieżąco.
Swoje umiejętności makijażowe nabywała przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych jak i na kampaniach promocyjnych w.w marek kosmetycznych.
Dodatkowo wykonywała stylizacje i makijaże na koncertach, występach tanecznych, teatrze, reklamach filmowych jak również przy sesjach zdjęciowych między innymi dla Akpa Studio. Dodatkowo jest zwolenniczką zdrowej i pięknej skóry. Bierze czynny udział w szkoleniach z nowości kosmetycznych wciąż pojawiających się na tym rynku.

odpowiedzialność

Jako Regional Operations Manager L’Occitane en Provence odpowiedzialna była za realizację planów sprzedaży, koordynowanie pracy managerów salonów, konsultantek oraz kosmetyczek.
Monitorowała rynek i pozycje konkurencji.
Planowała i przygotowywała akcje promocyjne, eventy w Centrach Handlowych oraz
pokazy makijażu.
Prowadziła szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wiedzy o produktach kosmetycznych, pielęgnacji twarzy oraz z makijażu.
Wdrożyła system obsługi klienta tzw. „12 kroków profesjonalnej sprzedaży”.
Nadzorowała otwarcia nowych salonów firmowych oraz spa.
Kontrolowała jakość obsługi klienta według standardów firmy.

historia kontra dzisiaj

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie makijażu oraz charakteryzacji, stworzyła autorski program szkoleń i kursów makijażu, który pomaga słuchaczom szybko i skutecznie nabywać umiejętności.
Jest cierpliwa, serdeczna i otwarta na ludzi.
Postanowiła realizować swoje pasje pozostając w świecie makijażu łącząc je równocześnie z kosmetyką. To właśnie dlatego jest dzisiaj z nami i dzielnie wspiera Akademię Aura Make Up. Zarówno nauka wizażu jak i kosmetyka w jej rękach to nasz nr 1. Wiemy, że każda klientka już po pierwszej wizycie na rytuale piękna, zostaje nam wierna na zawsze. To właśnie dlatego nasz salon jest dumnie reprezentowany przez Renatę Foch-Ruszkowską.