Galeria Wizażu

Nasza galeria wizażu została stworzona właśnie dla Ciebie. Zobacz jak wygląda tu praca od kuchni. Jesteśmy zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową w Warszawie. Prowadzimy Kursy Wizażu pełnopłatne, dofinansowane oraz bezpłatnie dla specjalnej grupy uczestników. W naszej Akademii Aura Make Up panuje wyjątkowa atmosfera. Dołącz do nas. Zostań wizażystką. Poznaj tajniki makijażu i ciesz się nowymi umiejętnościami. Nasz doświadczony zespół pomoże zrobić Ci pierwszy krok. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Mamy nadzieję, że na zdjęciach poniżej uda Ci się dostrzec tą niesamowitą aurę, z którą my spotykamy się na co dzień. Wystarczy, że klikniesz na jedno zdjęcie, a następnie możesz przerzucać każde inne z osobna na pełnym ekranie. Zapraszamy Cię do naszego świata już dzisiaj. Pamiętaj, że otrzymujesz Certyfikat ukończenia Kursu Wizażu. Wzbogać swoje CV o nową pozycję i doświadczenie.

Instytucja Szkoleniowa w Warszawie
Najlepsza Instytucja Szkoleniowa w Warszawie. Kursy Wizażu Akademia Aura Make Up
Podstawy Makijażu Dziennego, Wieczorowego i Okazjonalnego
Zapisz się na Kurs Wizażu
« z 4 »
galeria

Pamiętaj, że dobry makijaż i zdrowa cera powinny iść w parze. Dlatego, też proponujemy dla Was zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej w Aura Beauty – Studio Pielęgnacji – Renata Foch na Saskiej Kępie w Warszawie. 

Patrząc na galerię wizażu chcielibyśmy aby Twoja osoba też tu w przyszłości zagościła. Poprzez publikowanie zdjęć w galerii chcemy aby Twoje następczynie mogły wyobrazić sobie nasze warunki, to co dajemy od siebie i przede wszystkim aby mogły zobaczyć Twoje prace. Każda z Was może zapoznać się z programem wybranych Kursów Wizażu i porównać to z naszą galerią. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Cię do przeanalizowania dostępnych terminów. Możesz tam przefiltrować kalendarz pod kątem dostępnych miejsc. Sprawdź kiedy możesz się zapisać, wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na nasze potwierdzenie rezerwacji miejsca. Wyślemy Ci wiadomość z dalszymi instrukcjami. Pamiętaj, że każdorazowe zgłoszenie jest analizowane indywidualnie. Warunkiem uczestnictwa w promocyjnych cenach jest spełnienie wymogu dotyczącego wcześniejszej płatności. 

Galeria Wizażu Akademia Aura Make Up