Make Up Trener

Anna Kral

doświadczenie

Wizażystka z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy pokazach mody, planach zdjęciowych i eventach oraz pracy z klientami indywidualnymi. Profesjonalnie zajmuje się kreacją wizerunku i stylizacją, w tym także fryzur. Została przeszkolona przez Renatę Foch – Ruszkowską z zakresu prowadzenia autorskich kursów wizażu i stylizacji.

praktyka

Jest trenerem wizażu oraz instruktorem kreowania wizerunku. Zajmuje się makijażem a ten jest jej pasją. Piękno zaś – misją.

zamiłowanie

Od zawsze perfekcyjna. Nigdy nie hołdująca przesadzie. Wierna swojemu wyobrażeniu o tym, że makijaż ma wydobywać urodę, nie zaś ukrywać naturalny wdzięk. Sama o swojej pracy mówi, że najlepszą jej częścią jest możliwość udowadniania kobietom, jakie są piękne! Przeszłe doświadczenia z modelingiem uzupełniają jej warsztat o wiedzę jak wygląda praca z kamerą i przed obiektywem, dlatego wie, co w makijażu wymaga absolutnej doskonałości.

hobby i fascynacje

Bardzo lubi pracę z Pannami Młodymi. Tworzy wyjątkowe makijaże ślubne oraz okolicznościowe. Harmider towarzyszący przy przygotowaniach weselnych potrafi uspokoić jednym uśmiechem. Umie rozbawić i pomóc ubrać najbardziej niesforną suknię ślubną. Pracuje na sprawdzonych, wypróbowanych kosmetykach topowych marek m.in. Too Faced, Chanel, M.A.C, Laura Mercier itp.

jakość

Klientki zawsze do niej wracają. Gwarantuje to wykonanie makijażu oraz jego trwałość. Ania tworzy miłą i bezstresową atmosferę w czasie jego wykonywania. Swoją wiedzą i doświadczeniami chętnie dzieli się zarówno z kursantami na szkoleniach jak i z indywidualnymi klientkami. Udziela fachowych porad z zakresu makijażu i pielęgnacji skóry. Jej wizytówką są: uśmiech i perfekcjonizm. Jak sama mawia: “gdy robi się to, co się kocha, wszystko inne przestaje się w danej chwili liczyć!”