Zgłoszenia

Zgłoszenia na dowolny Kurs Wizażu dokonujesz poprzez formularz zgłoszeniowy. Najpierw wybierz program (stopień Kursu), który Cię interesuje a potem dokonaj rejestracji. Kliknij poniżej w swój wariant aby rozwinąć formularz (Kurs Wizażu I, II lub III stopnia). 

UWAGA! Obecnie prowadzimy tylko Kursy Wizażu I Stopnia. Wkrótce dostępne będą terminy i program dla Kursów Wizażu II i III Stopnia.

Kliknij poniżej w swój wariant
299 zł PROMOCJA
od 1500 zł

od 2000 zł
zgloszenia

Dokonując zgłoszenia na Kurs Wizażu w Akademii Aura Make Up otwierasz sobie drogę na nowe możliwości. Prowadzimy zajęcia I, II i III Stopnia a poszczególne programy szkoleń znajdziesz tutaj. W przyszłości planujemy rozwój Akademii o kompleksowe usługi w branży makeup a poinformujemy Cię o tym jeśli zostaniesz naszą klientką. Gwarantujemy Ci zadowolenie i przede wszystkim nowe umiejętności. 

Nasze szkolenia odbywają się w jasny i zrozumiały sposób. Do każdego podchodzimy indywidualnie a zasada siedzenia pół dnia i słuchania wykładu po to aby chwile później trochę potrenować – to nie u nas. Stawiamy przede wszystkim na kontakt, relację. Musisz poczuć ten świat a my Ci pokażemy jak to robić. Niesamowita atmosfera, która panuje u nas na co dzień, udziela się każdemu. Nasze Kursantki zawsze wychodzą zadowolone dlatego nie czekaj i też się zapisz. Czy wiesz, że poznając tajniki tej branży otwierają się przed Tobą nowe możliwości? Zapewne zastanowisz się jakie ale uwierz nam – OGROMNE! Na początku możesz malować wśród swoich koleżanek czy rodziny. Później, gdy rozpocznie się sezon ślubny, na bank sprawdzisz się w roli głównej wizażystki Panny Młodej. Zawsze możesz wykonywać swoje usługi na różnego rodzaju eventach i dużych imprezach. Wszystko jest w zasięgu ręki – wystarczy tylko chcieć.

Zgłoszenia na Kursy Wizażu dokonujesz poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego po wybraniu odpowiedniego Stopnia Kursu ( I, II lub III). Najpierw jednak zapoznaj się z dostępnymi terminami na dane zajęcia. Możesz przefiltrować Kursy pod kątem ilości dostępnych miejsc oraz rodzaju prowadzonego szkolenia. Gdy chcesz dowiedzieć się tylko o wolnych miejscach, patrz tylko na kolory. Do zobaczenia, czekamy na Ciebie.

Skorzystaj z usług Kosmetyki Profesjonalnej w Warszawie ze zniżką 50% dla kursantek

Polityka Prywatności i Cookies | Regulamin | Rodo | Covid-19