Zgłoszenia

Zgłoszenia na Kurs Wizażu w Instytucji Szkoleniowej w Warszawie.

Zgłoszenia
Wypełnij formularz zgłoszeniowy
Informujemy, że ze względu na okres promocyjny dostarczamy Państwu jedynie Jednodniowe Kursy Wizażu. Wszystkie podane w tabeli ceny to ostateczny koszt dla uczestnika (cena promocyjna). Cena 250 zł dotyczy opcji 8 godzin. Cena 500 zł dotyczy kursu indywidualnego z modelką klientki. Jeżeli chcesz aby modelkę zapewniła Akademia Aura Make Up. to do ceny musisz doliczyć koszt 200 zł. NOWOŚĆ - kursy charakteryzacji. W przypadku zainteresowania inną formą prosimy o kontakt. Prace odbywają się w grupach - bez modelek.
Jeśli chcesz nauczyć się podstaw makijażu w jeden dzień to zobacz program Kursu Wizażu Ultra Light I 250 zł?
Jeżeli interesują Cię zajęcia dwudniowe to sprawdź program Kursu Wizażu Ultra Basic I 999zł

Czy wiesz już jaki rodzaj Kursu wybrać? Jeżeli nie, to sprawdź powyżej co zawierają proponowane przez nas zajęcia. Jeśli nie masz pewności którą opcję wybrać to odwiedź nasz na naszym FB i napisz. Aby uzyskać odpowiedź wystarczy zadać pytanie. Ponieważ nie zawsze możemy szybko odpisać to skorzystaj z messengera i poczekaj. Jeżeli nie będziemy w trakcie Kursu to odpiszemy do godziny czasu. Czekamy na Ciebie – do zobaczenia 🙂 

A co jeśli chcesz dokonać zgłoszenia w inny sposób? Jeżeli powyższy formularz zgłoszeniowy nie zawiera interesującego Cię terminu to możesz wybrać dowolny. Jak to zrobić? Będzie to termin rezerwowy więc w uwagach musisz wskazać co Cię interesuje. Jeśli nie interesuje Cię oczekiwanie na zwrotne wiadomości e-mail dotyczące płatności za Kurs. Możesz dokonać zakupu przez sklep on-line, który już niedługo będzie naszą jedyną opcją rezerwacji Kursów.

Dlaczego już niedługo tylko sklep on-line?

W związku z ulepszaniem naszej platformy i coraz większą ilością kursantek musimy zapewnić bezpieczeństwo uczestnictwa dla każdej z Was i dlatego rezerwacja miejsc musi być potwierdzona niemalże automatycznie – po dokonaniu rezerwacji. Dla nas jest to o tyle ważne, że będziemy mieli gwarancje Twojego uczestnictwa a dla Ciebie będzie to gwarancja, że będziesz miała koleżanki w grupie. 

Polityka Prywatności i Cookies | Regulamin | Rodo