autorskie kursy wizażu

Zostań wizażystką z Aura Make Up i podążaj za pięknem razem z nami.

Jeśli fascynuje Cię świat makijażu i czujesz, że chcesz odkryć swoje możliwości w roli makijażystki to serdecznie zapraszamy na nasze kursy. Zajęcia prowadzimy według autorskiego programu szkoleniowego przygotowanego przez Renatę Foch – Ruszkowską, wizażystkę z 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Na naszych kursach poznasz wszystkie techniki i tajniki profesjonalnego makijażu. Podstawy charakteryzacji nie będą Ci obce.
Przekażemy Ci krok po kroku obszerną wiedzę, która pomoże Ci z lekką ręką wykonywać każdy rodzaj make up’u.

Stawiamy na 95% zajęć praktycznych, gdyż tylko w ten sposób jest szansa, aby w krótkim czasie nabyć umiejętności i pewność siebie przy wykonywaniu makijażu.

MAKIJAŻ JEST SZTUKĄ. MAMY ROZDAWAĆ PIĘKNO, KTÓRE USZCZĘŚLIWIA.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach praktycznych.

Zapewniamy wszystkie akcesoria niezbędne dla pracy wizażysty.

Kursantki pracują przy profesjonalnych stanowiskach i charakteryzatorskim oświetleniu Luxury.

Jesteśmy zarejestrowaną Instytucją Szkoleniową.

Oferujemy również bezpłatne wsparcie dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs Makijażu Jednodniowy

Poznasz podstawy makijażu dziennego, wieczorowego oraz okazjonalnego. Kurs odbywa się w ustalonym dniu i trwa 8 godzin. Otrzymujesz Certyfikat jego ukończenia.

Kurs Makijażu Weekendowy

Tego typu kurs skierowany jest do osób dysponujących mniejszą ilością wolnego czasu. W swoim programie zawiera on elementy kosmetyki gabinetowej, charakteryzacji i stylizacji fryzur..

Kurs Makijażu Dzienny

Tego typu kurs skierowany jest do osób dysponujących większą ilością wolnego czasu. W swoim programie zawiera on elementy kosmetyki gabinetowej, charakteryzacji i stylizacji fryzur.

Finansowanie z Urzędu Pracy

Musisz figurować w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna lub osoba poszukująca pracy... Więcej informacji znajdziesz na www.szkoleniakosmetyczne24.pl